Каталог матеріалів

Урок №20 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Веселий цирк. Циркова вистава. Слухання: В І. Поклад музика до м/ф «Парасолька в цирку»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №20. Веселий цирк. Циркова вистава. Слухання В. І. Поклад музика до м/ф «Парасолька в цирку». М/ф «Парасолька в цирку». Виконання «Вітерець» слова і музика І. Танчака

Мета: формувати компетентності оволодіння досягненнями культури, особливостями національної і загальнолюдської культури в побутовій і культурно-дозвільній сфері. Визначити особливості циркової музики. Формувати в учнів вміння слухати музику і розмірковувати над нею. Розвивати творчі здібності учнів, емоційну чутливість, виразність та чистоту вокальної інтонації при виконанні пісень.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Перегляньте фрагмент із циркового шоу.

Слайд6. Розкажи про свої враження.

Слайд7. Музика до м/ф «Парасолька в цирку» (композитор І. Поклад).

Слайд8. Що ти уявив/уявила, слухаючи музику?

Слайд9. М/ф «Парасолька в цирку».

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-12. Пригадаємо текст пісні «Вітерець» (музика і вірші І. Танчака).

Слайд13. Виконай пісню «Вітерець». Створи у приспіві шумовий супровід подиху вітерцю за допомогою паперу. Визнач, де кульмінація пісні.

Слайд14. Допоможи клоунові знайти відповідності нот. В уяві з’єднай зображення ноти з її назвою.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні