Каталог матеріалів

Урок №20 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Карнавал птахів

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №20 Карнавал птахів

Світ тварин в мистецтві. Птахи. Композиційний центр.

Вправа. Вправляння в малюванні птахів (олівець).

ХТД: Створення сторінки Червоної книги з малюнком птаха (акварель, гуаш)

Мета: актуалізувати знання учнів про птахів – частину живої природи; ознайомити із загальною будовою тіла птахів; поглиблювати поняття про гармонійне заповнення площини паперу елементами зображення; розвивати образне мислення, творчу уяву, фантазію; виховувати бережливе ставлення дітей до природи.

Очікувані результати: здобувач освіти володіє знаннями про птахів – частину живої природи; знайомий із загальною будовою тіла птахів; має поняття про гармонійне заповнення площини паперу елементами зображення; бере участь в обговоренні творів мистецтва, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-6. Розгадайте ребус.

Слайд7. Послухайте вірш.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд8. Вправа «Мікрофон»

Слайд9-13. Відгадайте загадки.

Слайд14. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Розгляньте будову тіла птахів.

Слайд17. Розгляньте зображення.

Слайд18. Поцікавтеся, які ще птахи занесені до Червоної книги України. Роздивіться, як вони виглядають.

Слайд19. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд20-21. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд22. Вправа. Потренуйтеся малювати птахів (олівець).

Слайд23. Створіть сторінку Червоної книги з малюнком птаха
(акварель, гуаш).

Слайд24. Послідовність виконання

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд27. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд28. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні