Каталог матеріалів

Урок №19 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Вечір. Вечірня музика. Двочастинна форма. Слухання: П. Чайковський «Солодка мрія».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №19. Вечір. Вечірня музика. Двочастинна форма. Слухання: П. Чайковський «Солодка мрія». Виконання: Ю. Рибчинський, В. Полянський «Мрії збуваються». Музична гра «За­питання — відповідь».

Мета: ознайомити учнів з двочастинною формою у музиці, вчити аналізувати і слухати музичні твори, визначати двочастинну форму у музичних творах, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу у вечірню пору доби; розвивати, увагу, пам’ять, словниковий запас, зв’язне мовлення, вміння спостерігати; виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-7. Вступне слово вчителя. Вечір – найзагадковіша пора доби. Сонечко майже сховалось, але ще освітлює небо. Захід сонця на небі створює чудові силуетні зображення.

Слайд8. Прослуховування музичного твору Петра Чайковського «Солодка мрія».

Слайд9. Дай відповіді на запитання.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Прослуховування пісні В.Полянського та Ю. Рибчинського «Мрії збуваються».

Слайд12-13. Розучуємо текст пісні В.Полянського та Ю. Рибчинського «Мрії збуваються».

Слайд14. Виконання пісні В.Полянського та Ю. Рибчинського «Мрії збуваються».

Слайд15. У куплеті та приспіві змінюється характер музики. Куплет виконується у помірному темпі, а приспів – жвавіше та веселіше.

Слайд16. Запам’ятайте! Двочастинна форма – будова музичного твору, що характеризується об’єднанням двох частин в одне ціле.

Слайд17. Музична гра «Запитання-відповіді»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

23.01.2023 в 09:20
Дуже гарні презентації.