Каталог матеріалів

Урок №20-21 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Ознайомлення з простими механізмами. Конструювання простого механізму.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №20-21. Ознайомлення з простими механізмами. Конструювання простого механізму. Проєктна робота. Прості механізми, що використовувались для захисту від нападників у фортецях

Мета: ознайомити учнів з простими механізмами, про використання їх в побуті, вчитися створювати конструкції на основі простих механізмів, виховувати бажання експериментувати; виховувати інтерес до дослідницької діяльності.

Очікувані результати: розповідає про використання простих механізмів в побуті українців у минулому і сьогоденні; досліджує індивідуально/в групі, з допомогою вчителя/вчительки чи інших осіб за складеним планом, використовуючи запропоновані інструменти/ моделі використання простих механізмів; пропонує ідеї щодо використання простих механізмів для переміщення тіл (клину, коловороту й ін.) і втілює їх у моделях

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Розглянь малюнок. Як будувалися піраміди?

Слайд5. Довідничок.

Слайд6. Блок.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Похила площина.

Слайд9. Де використовують цей механізм? Доповни власними прикладами.

Слайд10. Групова робота.

Слайд11. Важіль.

Слайд12. Ознайомся із застосуванням важелів. Доповни власними прикладами.

Слайд13. Довідничок.

Слайд14. Щоб легше було проникнути в тіла чи вироби з метою їх поділу на частини або скріплення між собою, використовують клин.

Слайд15. Розкажи про використання цих механізмів.

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Розглянь світлини Кам’янець – Подільської фортеці.

Слайд19. Проєктна робота.

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні