Каталог матеріалів

Урок №19 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Креативне програмування» - Інструктаж з БЖД. Події та обробники подій. Взаємодія об’єктів.

«___»__________ 20___ року

Урок №19. Події та обробники подій. Взаємодія об’єктів.

Мета: дати визначення події та обробникам подій у мові Python. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Python.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

На цьому уроці ми ознайомимось із властивостями поліями та обробниками подій. 

Не забувайте про правила поведінки на уроці (Слайд2).

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Що називають методом класу?
  2. Яким чином викликати метод для конкретного об’єкта?
  3. Чим відрізняється метод від звичайної функції?
  4. Як ви розумієте поняття інкапсуляція?
  5. Дайте визначення успадкуванню в ООП?
  6. Що таке поліморфізм?

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 4-10)

Фізкультхвилинка

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Практичне завдання (Слайд 12)

Релаксація

Слайд 13. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд14)
  1. Для чого використовується функція before_event ()?
  2. Для чого використовується функція after_event ()?
  3. Яку функцію використовують при обробці помилки зміни даних?
  4. Що відбувається при використанні функції події event.before_event(event)?
  5. Яке призначення модуля event?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні