Каталог матеріалів

Урок №18 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Зимові захоплення і спорт

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №17 Зимові захоплення і спорт

Настрій в образотворчому мистецтві.

ХТД: Групова робота. Створення настільної гри «До спортивних вершин» (гуаш, пластилін)

Мета: ознайомити учнів з композиційними засобами досягнення художньої виразності зображення (обрання формату, розміру зображення); удосконалювати техніку роботи з пластиліном; розвивати дрібну моторику пальців рук, творчі здібності, уяву; вчити контролювати і коригувати свої дії, орієнтуючись на зразок; розвивати спостережливість, уяву, формувати естетичні почуття, смак; виховувати охайність під час роботи.

Очікувані результати: здобувач освіти знає композиційні засоби досягнення художньої виразності зображення (обрання формату, розміру зображення); вміє працювати з пластиліном; контролює і коригує свої дії, орієнтуючись на зразок; бере участь в обговоренні творів мистецтва, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, пластилін, дощечка.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Послухайте вірш «Щедра зима». Поміркуйте, чому автор дав саме таку назву.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Розкажіть, які зимові розваги подобаються вам найбільше.

Слайд5-9. Розгадайте ребус.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10. Вправа «Мікрофон»

Слайд11-17. Гра «Впіймай зимові спортивні ігри»

Слайд18. Рухлива вправа

Слайд19-20. Слово вчителя

Слайд21. Розгляньте зображенння.

Слайд22. Запам’ятайте.

Слайд23. Розгляньте, які види спорту зображено на рельєфах.

Слайд24. Упізнайте за силуетами назви видів спорту.

Слайд25. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд26-27. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд28. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд29. Разом із друзями створіть настільну гру «До спортивних вершин»

Слайд30. Послідовність виконання

Слайд31. Гімнастика для очей

Слайд32. Продемонструйте власні ігри

Підсумок

Слайд33. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд34. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні