Каталог матеріалів

Урок №177-178 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І.О. Большаковою - Чи бувають рідкісні рослини?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «І.О. Большакова, М.С. Пристінська»

 

Урок №177-178. Чи бувають рідкісні рослини?

Мета:  розширює знання учнів про рослинний світ, його різноманітність та унікальність; познайомити учнів із рідкісними рослинами, що занесені до Червоної книги України; збагачувати знання дітей про охорону і збереженням природи рідного краю, охорону рослин; спостережливість, увагу, мислення, зв'язне мовлення; виховувати дбайливе ставлення, любов до природи; сприяти дружнім взаєминам в колективі; розвивати, увагу, логічне та критичне мислення, спостережливість, вміння аналізувати.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь фотографії рослин.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Розглянь рідкісні рослини України та поміркуй.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10. З’єднай рослини і предмети.

Слайд11. Розфарбуй рідкісні рослини.

Слайд12. Розглянь малюнки та розкажи.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Розглянь та розфарбуй знаки.

Слайд16. Поміркуй та розкажи.

Слайд17. Поміркуй та розкажи.

Слайд18. Порівняй світлофор та Червону книгу України.

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. З’ясуй, чи знають дорослі про рідкісні рослини.

Слайд21. Підготуй доповідь та розкажи її.

 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні