Каталог матеріалів

Урок №171 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Практичне ознайомлення зі звуком [дж]. Звуко-буквені зіставлення. Формування вмінь читання слів з буквосполученням дж.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №171. Практичне ознайомлення зі звуком [дж]. Звуко-буквені зіставлення. Формування вмінь читання слів з буквосполученням дж

Мета: закріпити вимову звука [дж]; вивчити буквосполучення дж, яке його позначає; розвивати артикуляцію звука [дж], фонетичний слух, діамонологічні компетентності за текстом В. Чухліба.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Психологічна настанова – «Веселка».

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд4. Робота зі скоромовкою.

Слайд5. Рухлива вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Слухайте уважно вірш А. Костецького.

Слайд8. Дай відповіді на питання.

Слайд9. Звук ДЖ.

Слайд10. Звуко-буквені зіставлення.

Слайд11. Словникова робота.

Слайд12-13. Склади та прочитай слова.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Вправа 1. Розмалюй букви так, як у «Букварі». Намалюй у рамці інші букви ДЖ.

Слайд16. Читання скоромовки повільно, швидше, дуже швидко.

Слайд17. Роздивися малюнки, впізнайте що зображено на них. Чи в цих словах є звук дж?

Слайд18. Робота в парах. Викладіть звукові схеми вгаданих слів.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Проитай текст В. Чухліба «Джмелиний оркестр».

Слайд21-22. Дай відповідь на запитання або виконай завдання.

Слайд23. Дай відповідь на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні