Каталог матеріалів

Урок №17 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Зимові фантазії. Балет, кордебалет. Слухання О. Шимко. «Троль», «Кай і Герда», «Снігова королева»

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №17. Зимові фантазії. Балет, кордебалет. Слухання О. Шимко. «Троль», «Кай і Герда», «Снігова королева» (із балету «Снігова королева»). Розучування пісні: «Диво-місто Навпаки» (Музика Ю. Шевченка Cлова Ф. Млинченка).

Мета: навчати учнів визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності, що відіграють вирішальну роль у створенні музичних образів; продовжити формувати в учнів зорово-слухове сприйняття; дати визначення поняття «балет». Пригадати з учнями що таке балетна вистава. Розвивати вміння висловлювати словесно свої враження від почутої музики та побаченого танцю. Розвивати творчі здібності учнів. Прищеплювати, учням любов до музики, пісні, творчої праці; прищеплювати бажання навчатися.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. О. Шимко. «Троль» (з балету «Снігова королева»).

Слайд6. О. Шимко. «Кай і Герда» (з балету «Снігова королева»).

Слайд7. О. Шимко. «Снігова королева» (з балету «Снігова королева»).

Слайд8. Якими музичними засобами композитор передав характери головних героїв та героїнь?

Слайд9. Вибери слова, які характеризують музику персонажів балету.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Послухаємо пісню «Диво-місто Навпаки» (музика Ю. Шевченка,

вірші Ф. Млинченка).

Слайд13-15. Розучимо текст «Диво-місто Навпаки».

Слайд16. Виконання пісні «Диво-місто Навпаки».

Слайд17. Виконайте на мінічайм-барах відому щедрівку «Щедрик, щедрик».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні