Каталог матеріалів

Урок №17 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Д. Біда - Узагальнення розділу «Пізнаємо будову речовин». Самооцінювання навчальних результатів теми.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Д. Біда, Т. Гільберг, Я. Колісник.

Урок №17. Узагальнення розділу «Пізнаємо будову речовин». Самооцінка навчальних результатів теми.

Мета: перевірити навчальні досягнення учнів за темою: «Пізнаємо будову речовин».

Очікувані результати: наводить приклади фізичних тіл, речовин; робить висновки зі спостережень і досліджень разом з учителем або самостійно; систематизує та узагальнює інформацію; виконує творчу роботу і презентує її.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Охарактеризуй тіла. Чим вони відрізняються?

Слайд6. Продовж речення.

Слайд7. Розкажи будову атома.

Слайд8. Установи відповідність.

Слайд9. Поясни схему.

Слайд10. Назви моделі твердого тіла, рідини та газу.

Слайд11. Пояснити модель явища дифузії.

Слайд12. Гімнастика для очей.

Слайд13. Як називається це явище?

Слайд14. Розглянь малюнки. З якої посудини рідина випарується швидше?

Слайд15. Пригадай.

Слайд16. Пригадай властивості твердих тіл.

Слайд17. Розглянь малюнок. Що ти можеш розказати про магніт?

Слайд18. Дай відповіді на запитання.

Слайд19. Продовж речення.

Слайд20. Які властивості має вода?

Слайд21. Дай відповіді на запитання.

Слайд22. Розглянь зображення. Що відбувається коли в воду додамо кольорову туш?

Слайд23-25. Розглянь та поясни схему.

Слайд26. Назви метал і неметал.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні