Каталог матеріалів

Урок №163 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Перпендикулярні і паралельні прямі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарсенкова)

Урок № 163.  Перпендикулярні і паралельні прямі.

Мета: закріпити вміння визначати паралельні і перпендикулярні прямі ( відрізки) у геометричних фігур; розглянути властивість паралельних прямих; побудова паралельних і перпендикулярних прямих; розвивати графічні, практичні навички; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють будувати перпендикулярні і паралельні прямі.

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-14. Повторення. Завдання Мудрої сови.

Слайд 15-16. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-22 . Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня: 1519, 1520, 1521. Проєктна діяльність.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Завдання. Бігова доріжка на стадіоні має форму двох прямих доріжок, з’єднаних півколами. Яка довжина всієї бігової доріжки, якщо довжини її прямолінійних частин 100 м, а радіус півкола — 25 м? Іван хоче пробігти 1 км. Скільки повних кругів він має пробігти? Скільки метрів ще залишиться після цього бігти?

Слайд 25-26. Завдання для найдопитливіших.

Користуючись малюнком, знайди периметр і площу прямокутника, якщо радіус одного кола дорівнює 8 см. Якщо з такого картонного прямокутника вирізати всі круги, то скільки картону (у см2) піде у відходи?

Підсумок

Слайд 27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні