Каталог матеріалів

Урок №16 для 5 класу з курсу "Досліджуємо історію і суспільство" за Васильків І. Д. - Підсумок за темою: «Від родини – до України»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником «Досліджую історію і суспільство» Васильків І. Д., Басюк О. Я., Гінкул Г. С., Грисюк Л. А., Димій І. С., Іртищева О. А., Костікова М. І., Паршин І. Л., Шеремета Р. В.

 

Урок № 16. Підсумок за темою: «Від родини – до України».

Мета: узагальнити знання учнів з розділу «Від родини – до України»; розвивати спостережливість, пам’ять, логічне мислення; виховувати любов до Батьківщини.

Очікувані результати: учень/учениця описує соціокультурні практики різних спільнот, до яких належить, порівнює їх з іншими (вподобання в їжі, способи привітання та звертання до людей, формули ввічливості тощо) – розрізняє та ідентифікує локальні, регіональні, національно-культурні спільноти, співвідносить себе з ними – бере до уваги і зважає у власній поведінці на інтереси класної та інших спільнот, до яких належить – описує почуття, емоції та потреби, що мають інші люди – визначає способи власної співучасті в житті класу/ закладу освіти/родини/місцевої спільноти – спільно з однолітками усвідомлено бере участь у громадських заходах; дотримується принципів академічної доброчесності в навчанні та повсякденному житті – детально описує та характеризує в цілому себе та інших осіб за різними ознаками (інтереси, світогляд тощо) – поводиться з повагою до гідності інших осіб – дотримується вимог щодо непорушення особистого простору інших осіб – виявляє порушення права на особистий простір та протидіє цьому; демонструє сміливість та рішучість в обстоюванні справедливості в середовищі закладу освіти з дотриманням прав інших учасників освітнього процесу – бере участь у виборах до органів самоврядування закладу освіти, аналізує та оцінює їх роботу – аналізує правила та процедури закладу освіти з погляду дотримання прав людини (зокрема недискримінації) та поваги до гідності людини – намагається зрозуміти краще своїх друзів, уявляючи, як та чи інша ситуація виглядає з їх погляду; розрізняє джерела інформації за видами (матеріальні/ нематеріальні, первинні/вторинні, текстово-візуальні тощо) – пояснює способи нагромадження та пошуку інформації – формулює запитання щодо достовірності інформації з різних джерел – розпізнає прояви маніпулювання інформацією на конкретних прикладах.

 Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка виконання домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

Слайд 7. Актуалізація опорних знань.

Слайд 8. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 10. Виконай завдання.

Слайд 11. Виконай завдання.

Слайд 12. Виконай завдання.

Слайд 13. Розгляньте додаткову інформацію до розділу 1.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 16. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 17. Пригадайте, що ви вивчали за запропонованими ключовими словами.

Слайд 18. Вправа «Мікрофон».

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 19. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні