Каталог матеріалів

Урок №157 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Закріплення вміння вимовляти звуки [ц], [ц´], вивчення букви ц. Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №157. Закріплення вміння вимовляти звуки [ц], [ц´], вивчення букви ц. Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за коломийкою

Мета: закріпити вміння вимовляти звуки [ц], [ц’]; вивчити букву ц; удосконалювати вміння здійснювати звуко-буквені зіставлення, аналітико-синтетичну роботу зі словами-назвами предметів, намальованих у «віночку»; формувати аудіативні вміння за коломийками.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Позначка настрою

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд4-10. Озвучте малюнки.

Слайд11. Робота зі скоромовкою.

Слайд12. Рухлива вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд13. Слухайте уважно вірш Г. Чубач.

Слайд14. Дай відповіді на питання.

Слайд15. Абетка-малятко.

Слайд16. Розглянемо зразок букви. Поміркуй, на що вона схожа?

Слайд17. Буква ц.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Звуко-буквені зіставлення.

Слайд20. Читання складів та слів.

Слайд21. Пограємо в гру «так» — «ні».

Слайд22. Вправа 1. Розмалюй букви так, як у «Букварі». Намалюй у рамці іншу букву ц.

Слайд23. Роздивися малюнки, впізнайте що зображено на них. Чи в цих словах є звуки, які позначають букву ц?

Слайд24. Робота в парах. Викладіть звукові схеми двох вгаданих слів.

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Прочитай вірш виразно й голосно.

Слайд27. Прочитай діалог.

Слайд28. Словникова робота.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні