Каталог матеріалів

Урок №154-155 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота № 20.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 154-155. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №20. Тематична (діагностувальна) контрольна робота №10.

Мета: узагальнення і систематизація знань і вмінь з теми: перпендикулярні і паралельні прямі; координатна площина; про графіки залежності між величинами; виробити вміння використовувати це правило для розв’язування вправ; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють будувати паралельні і перпендикулярні прямі; знаходити координати на площині та будувати графіки залежності між величинами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-19. Повторення.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 20-21. Рухлива вправа.

Слайд 22 - 35 . Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота.

Слайд 36. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 37-38. Завдання.
Спрости вирази:

1) - 1/2х + 0,7х + 8,2х; 2) 4,2у – 5,3у – 2,7у;

3) 1/2а - 1/3b - 1/4a + 1/18b; 4) 1,5х – 2у – 3,7х + 4,2у.

 Слайд 39-40. Завдання:

Розв’яжи рівняння:

1) (4х + 5х) ∙ 13 = 140,4; 2) (7х - х) : 0,12 = 31,5.

Слайд 41-42. Індивідуальна робота.

На одній чаші терезів стоїть банка із цукром, а на другій — важки масою 3 кг 500 г. Скільки грамів цукру в банці, якщо порожня банка легша від цукру в 6 разів?

Слайд 43. Задачі на логіку.

Чи може сума двох чисел бути меншою за кожен з доданків? Наведи приклад. Зроби висновки.

Підсумок

Слайд 44. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 45. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 46. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні