Каталог матеріалів

Урок №15 з історії України для 7 класу. О. Пометун, О. Дудар, Н. Гупан - Кочові народи степів України Х–ХІІІ ст.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України з використанням навчального посібника «Історія України» (підручник для 7 класу) О.І. Пометун, О. В. Дудар, Н. М. Гупан

Урок № 15. Кочові народи степів України Х–ХІІІ ст.

Мета: закріпити набуті знання учнів з історії Русі-України; познайомити з кочовими народами, що проживали на території України, визначити вплив кочових народів на становище Русі; вдосконалити вміння учнів працювати з історичною картою; виховувати любов і повагу до нашої історії.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: ідентифікувати ключові кочові народи регіону: печенігів, торків, половців та монголів, і знати основні риси їхньої культури, побуту та військової організації; знати причини та наслідки міграційних процесів кочових народів у степах України; розуміти значення Криму як стратегічного та культурного регіону для цих народів у зазначений період.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Online завдання.

Слайд 5. Евристична бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Метод «Синтез думок».

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Робота з ілюстраціями.

Слайд 10. Розповідь вчителя.

Слайд 11-12. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Робота з ілюстраціями.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Розповідь вчителя.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Робота з ілюстраціями.

Слайд 19. Розповідь вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Робота з ілюстраціями.

Слайд 22. Online завдання.

Слайд 23. Бесіда.

Слайд 24-26. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Online завдання.

Слайд 28-29. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні