Каталог матеріалів

Урок №15-16 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Узагальнення. Перевіряємо свої досягнення Завдання Лясольки та Барвика

«____»__________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №15-16. Узагальнення. Перевіряємо свої досягнення Завдання Лясольки та Барвика

Мета: актуалізувати здобуті знання з музичного мистецтва; збагачувати емоційно-естетичний досвід учнів; розвивати вокально-хорові навички, музичний смак.

Очікувані результати: здобувач освіти впізнає музичні твори за ілюстраціями та виконує їх; розпізнає пасторальну музику; знає назви духових дерев’яних інструментів, що входять до складу симфонічного оркестру; добирає з відомих музичних творів заспокійливу музику та музику для ранкової зарядки; розрізняє терміни музичного і образотворчого мистецтва та знає їхнє значення; добирає ілюстрації до музичних творів; співає дитячі пісні у відповідному настрої, характері; дотримується правил співу.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

ЗВ (закріплення вивченого)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Музична вікторина. «Пригадайте пісні та виконайте їх»

Слайд4. Виконання пісні «Ой заграйте, дударики»

Слайд5. Виконання пісні «Ходить гарбуз по городу»

Слайд6. Музична вікторина. «Пригадайте пісні та виконайте їх»

Слайд7. Виконання пісні «Пішли діти в поле»

Слайд8. Виконання пісні «Пішли діти в поле»

Слайд9. Рухлива вправа

Слайд10. Послухайте музичні твори і скажіть, які з них можна включити до програми концерту пасторальної музики.

Слайд11. Назвіть зображені музичні інструменти.

Слайд12. Доберіть з прослуханих музичних творів і мультфільмів музику для заспокоєння, а також для ранкової зарядки.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Дайте відповідь на запитання.

Слайд15-16. Розділіть слова на дві мистецькі скрині.

Слайд17. Доберіть до пасторальної музики відповідні за настроями картини з ілюстрацій, уміщених у підручнику.

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19. Напередодні новорічних свят загадайте бажання та заспівайте разом із друзями новорічні пісні.

Слайд20. Влаштуйте разом із друзями танцювальний флешмоб під музику відомих новорічних пісень.

Підсумок

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні