Каталог матеріалів

Урок №15-16 з всесвітньої історії для 7 класу. І.Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Узагальнення і тематичний контроль. Діагностувальна робота №2

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок №15-16. Узагальнення і тематичний контроль. Діагностувальна робота № 2. Повторення і систематизація навчального матеріалу за І семестр

Мета: повторити й узагальнити матеріал із відповідної теми матеріал першого семестру; розвивати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, визначати їхню суть, причини та значення, давати характеристику історичним діячам, працювати з джерелами інформації, висловлювати власну точку зору щодо тих чи інших історичних явищ і подій; сприяти появі в учнів зацікавленості до історичних подій; виховувати в учнях засобами уроку впевненість у своїх силах, виконавську дисципліну, акуратність, охайність, почуття гордості за якісно виконане завдання.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: продемонструвати свої знання з теми «Середньовіччя за межами Європи» та за темами вивченими в першому семестрі; оцінити рівень власних начальних досягнень із даного розділу та за матеріалами першого семестру; звернути увагу на ті питання, що були недостатньо ними опрацьовані; узагальнити знання з курсу.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

УРОК 15

Слайд 4. Розповідь вчителя.

Слайд 5. «Мозковий штурм».

Слайд 6. Практичне завдання. Робота з ілюстраціями.

Слайд 7. Online завдання.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Розповідь вчителя.

Слайд 10. Діагностувальна робота.

УРОК 16

Слайд 11-12. «Мозковий штурм».

Слайд 13. Фронтальне опитування.

Слайд 14. Розповідь вчителя.

Слайд 15. Завдання на орієнтування в історичному часі та просторі, виявлення взаємозв’язків подій та явищ.

Слайд 16-17. Робота з інформацією історичного та суспільствознавчого характеру.

Слайд 18-19. Завдання для виявлення здатності до співпраці, толерантності та громадянської позиції.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні