Каталог матеріалів

Урок №15-16 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Повторення та узагальнення за темою. Діагностувальна робота №2.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №15-16. Повторення та узагальнення за темою. Діагностувальна робота №2. Повторення і систематизація навчального матеріалу за І семестр. Підсумкове оцінювання за семестр.

Мета: повторити й узагальнити матеріал із відповідної теми та за перший семестр; Провести підсумкове оцінювання за семестр відповідно до груп результатів; розвивати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, визначати їхню суть, причини та значення, давати характеристику історичним діячам, працювати з джерелами інформації, висловлювати власну точку зору щодо тих чи інших історичних явищ і подій; сприяти появі в учнів зацікавленості до історичних подій; виховувати в учнях засобами уроку впевненість у своїх силах, виконавську дисципліну, акуратність, охайність, почуття гордості за якісно виконане завдання.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: продемонструвати свої знання з теми «Середньовічний світ західної Європи»; оцінити рівень власних начальних досягнень із даного розділу та рівень досягнень за матеріал вивчений у першому семестрі; звернути увагу на ті питання, що були недостатньо ними опрацьовані; узагальнити знання з курсу за перший семестр.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

УРОК 15

Слайд 4-6. Розповідь вчителя.

Слайд 7-8. Робота в групі.

Слайд 9. Вправа «Крісло автора».

Слайд 10. Бесіда.

Слайд 11. Online завдання.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Розповідь вчителя.

Слайд 14. Діагностувальна робота.

УРОК 16

Слайд 15-16. «Мозковий штурм».

Слайд 17. Фронтальне опитування.

Слайд 18. Розповідь вчителя.

Слайд 19. Завдання на орієнтування в історичному часі та просторі, виявлення взаємозв’язків подій та явищ.

Слайд 20-21. Робота з інформацією історичного та суспільствознавчого характеру.

Слайд 22. Завдання для виявлення здатності до співпраці, толерантності та громадянської позиції.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні