Каталог матеріалів

Урок №142 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування вправ і задач на всі дії з десятковими дробами. Самостійна робота №16.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 142 Розв’язування вправ і задач на всі дії з десятковими дробами. Самостійна робота №16.

Мета: узагальнити знання про всі дії з десятковими дробами; вміти розв’язувати задачі, що передбачають використання відповідних дій; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати задачі та вправи, що передбачають всіх дій з використанням десяткових дробів.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9-17. Самостійна робота №16.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Завдання: Знайдіть значення виразу:

1) (9,42 – 4,15) ∙ (2,7 – 2,6);

2) (7,19 + 5,49) : (13,7 – 13,6).

Слайд 20. Завдання. Розташуй у порядку зростання дроби 5,541 Т, 6,11 А, 5,514 Е, 6,01 М, 5,415 Г, 6,27 Н, 6,001 Ь та дізнаєшся, як в Україні у XVI–XVII століттях називали керівника Війська Запорозького.

Слайд 21. Індивідуальна робота.

З 2,5 м мідного дроту, маса 1 м якого 1,2 кг, та шматка латунного дроту, довжина якого у 8 разів більша за мідний, а маса 1 м — 0,2 кг, виплавили кулю. Скільки сплаву залишилося, якщо маса кулі — 6,4 кг?

Підсумок

Слайд 22. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 23. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні