Каталог матеріалів

Урок №14 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Танцювальні та портретні стилізації

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №14. Танцювальні та портретні стилізації

СММ: В. А. Моцарт. Менует (у виконанні оркестру). В. А. Моцарт. Менует (в естрадній обробці). Ж. Бізе. «Хабанера» з опери «Кармен». Ж. Бізе. «Хабанера» з опери «Кармен» (у рок-обробці).

ХДТ: «Я намалюю» муз. і сл. Д.Волканов

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Обговоріть.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Запам’ятайте.

Слайд8-11. Слово вчителя

Слайд12. Послухайте: В. А. Моцарт. Менует (у виконанні оркестру).

Слайд13. Послухайте: В. А. Моцарт. Менует (в естрадній обробці).

Слайд14. Обговоріть.

Слайд15-16. Слово вчителя

Слайд17. Обговоріть.

Слайд18. Музична вікторина «Танці народів світу»

Слайд19. Слово вчителя

Слайд20. Послухайте: Ж. Бізе «Хабанера» з опери «Кармен».

Слайд21. Послухайте: Ж. Бізе «Хабанера» з опери «Кармен» (у рок-обробці).

Слайд22. Обговоріть.

Слайд23. Гімнастика для очей

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Запам’ятайте.

Слайд26-28. Слово вчителя

Слайд29. Перегляньте відеоролик «Бальні танці»: латиноамериканська програма.

Слайд30. Обговоріть.

Слайд31-32. Слово вчителя

Слайд33. Перегляньте відеоролик «Виконання танцю чечітка».

Слайд34. Обговоріть.

Слайд35. Слово вчителя

Слайд36. Запам’ятайте.

Слайд37. Слово вчителя

Слайд38. Робота в парах

Слайд39. Виконуємо пісню «Я намалюю» (слова і музика Д. Волканова).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд40. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд41. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд42. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні