Каталог матеріалів

Урок №14 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - Казкова Норвегія. Едвард Гріг «У печері гірського троля», «Танець Арітри», «Пісня Сольвейг».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №14. Казкова Норвегія. Едвард Гріг «У печері гірського троля», «Танець Арітри», «Пісня Сольвейг». Розучування та виконання пісні «Пісня про гномика»

Мета: познайомити учнів з музичними творами композиторів різних національностей, що пов’язані з образами природи, ознайомити з історією, культурою та побутом Норвегії та Фінляндії, національними костюмами та музичними обрядами; розглянути особливості музичної мови цих народів. Вміння учнів уважно слухати музику та знаходити відповідні особливості музичної мови народів Норвегії та Фінляндії; надавати характеристику музичним образам творів. Виховувати інтерес до музики народів Норвегіїї та Фінляндії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя.

Слайд6. Е. Гріг. «У печері гірського короля».

Слайд7. Е. Гріг. «Танець Анітри».

Слайд8. Е. Гріг. «Пісня Сольвейг» (із п’єси «Пер Гюнт»).

Слайд9. Який характер танцю?

Слайд10. Чи завжди настрій у творі однаковий?

Слайд11. Музика Е. Гріга, хореографія В. Писарева. Балет «Пер Гюнт» (фрагмент).

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Послухаємо «Пісню про гномика» (музика і вірші Н. Май).

Слайд14-16. Розучимо текст «Пісні про гномика».

Слайд17. Виконання пісні «Пісні про гномика».

Слайд18. Створіть у групах супровід до музичного фрагмента «У печері гірського короля». Визначте музичний розмір.

Слайд19. Поміркуй, яку музику можна обрати для зображення троля. Поясни свою думку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні