Каталог матеріалів

Урок №139-140 для 6 класу з математики за О. Істер - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 139-140. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота №9

Мета: закріплення знань і вмінь виконувати арифметичні дії з раціональними числами, розв'язування рівнянь та задач за допомогою рівнянь; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють закріплення знань і вмінь виконувати арифметичні дії з раціональними числами, розв'язувати рівняння та задачі за допомогою рівнянь.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-8. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9-15. Повторення навчального матеріалу.

Слайд 16-17. Рухлива вправа.

Слайд 18 - 33. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 1460, 1491, 1493, 1497. Самостійна робота.

Слайд 34. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 35-36. Завдання.
Розв’яжи рівняння:

1) (9 − 2,3𝑥)/15 = (1,4𝑥 − 3,5)/5;

2) 0,25(3х - 4) = 0,45(4х - 2) – 2,2.

 Слайд 37-38. Завдання:

Знайди корінь рівняння:

1) (8,4 − 0,6𝑥)/90 = (0,8𝑥 − 3)/3;

2) 0,2(х - 3) - 0,58 = 0,35(6х - 5).

Слайд 39-40. Індивідуальна робота.

Родина із чотирьох осіб планує поїхати з Києва до Харкова. Можна їхати поїздом, а можна — на своєму авто. Квиток на поїзд для однієї особи коштує 500 грн. Автомобіль витрачає 8 л бензину на 100 км шляху. Відстань по шосе між містами дорівнює 480 км, а ціна бензину - 50 грн за літр. Скільки коштів потрібно заплатити за найдешевшу поїздку?

Слайд 41. Задачі на логіку.

Яке найбільше натуральне число можна записати за допомогою:

1) двох п’ятірок; 2) трьох двійок?

Підсумок

Слайд 42 - 43. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 44. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 45. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні