Каталог матеріалів

Урок №137 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Закріплення звукового значення букви ї Звуко-буквений аналіз слів. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №137. Закріплення звукового значення букви ї. Звуко-буквений аналіз слів. Диференційований підхід у формуванні вмінь читати.

Мета: закріпити вивчену букву ї та її звукові значення; формувати аудіативні вміння за віршем М. Познанської; ознайомити з дитячими роками Лесі Українки, розказати про творчість поетеси; провести мовну гру криптограму; розв’язати ребус; утворити нові слова; задіювати диференційований підхід у формуванні вмінь читати.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Психологічна настанова – «Веселка».

Слайд4. Дихальна вправа.

Слайд5. Рухлива вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Пригадай, на що схожа буква ї?.

Слайд7. Утвори нові слова.

Слайд8. Розв’яжи ребус.

Слайд9. Дай відповіді на запитання.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. «Збери» склади на весняних хмарах. Утвори нові слова.

Слайд12. Прочитай вірш «Конвалії».

Слайд13. Послухайте вірш. Запам’ятайте, про що в ньому йдеться.

Слайд14. Хвилинка інформації.

Слайд15-18. Прочитай оповідання про дитинство Лесі Українки.

Слайд19. Зроби змістовий аналіз прочитаного тексту. 

Слайд18. Робота в парах. Викладіть звукові схеми вгаданих слів.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21-22. Хвороба поетеси.

Слайд23. Дай відповіді на запитання чи виконай звадання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні