Каталог матеріалів

Урок №13 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Спорт і здоров'я. Чому спорт та фізична культура потрібні усім.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 13. Спорт і здоров'я. Чому спорт та фізична культура потрібні усім.

Мета: знати, чому спорт та фізична культура потрібні всім; розмірковувати над питанням що є складниками здорового способу життя; розрізняти, що сприяє здоровому способу життя; знають, шо погано впливає на здоров¢я.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «масовий спорт»; знає що впливає на стан здоров¢я; знає що потрібно робити для збереження власного здоров¢я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-5. Спорт і здоров'я. Чому спорт та фізична культура потрібні усім.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Які спортивно-масові заходи проводять у вашій школі, місті, громаді? У яких спортивних змаганнях ви берете участь? Складіть

мапу думок.

Слайд 7. Розглянь хмару слів. На основі вивченого в попередніх класах

та власного досвіду сформулюй визначення поняття “здоровий

спосіб життя”.

Слайд 8. Ірина почала записувати складники здорового способу життя.

Продовж перелік. Поясни, як саме ці складники впливають на

здоров’я людини.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Прочитай розповідь учителя курсу “Здоров’я, безпека та добробут” Володимира Михайловича.

Слайд 11. Які справи ти робиш у вихідні та скільки часу на них витрачаєш? Побудуй стовпчикову діаграму, як це зробила Інна.

Слайд 12. Чому спорт та фізична культура потрібні усім?

Слайд 13. Обговоріть, як ви розумієте гасло “Спорт для всіх — здоров’я для кожного”.

Слайд 14. Перейди за покликанням на сайт Центру громадського здоров’я. Обери інтенсивність фізичної активності, яка тобі підходить.

Слайд 15. Чому спорт та фізична культура потрібні усім?

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Теодора вирішила нагадати рідним та знайомим про різновиди

повсякденної фізичної активності. Дівчинка склала хмару слів.

Розглянь її і розкажи, яку користь приносять ці заняття.

Слайд 18-19. Прочитай історію, яку розповіла Теодора. Поміркуй, як ти можеш допомогти рідним збільшити рухову активність

Підсумок

Слайд 20-23. Прочитай розповіді шестикласників і шестикласниць про їхніх спортивних героїв. А ким зі спортсменів захоплюєшся ти?

Слайд 24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія «Ресторан»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні