Каталог матеріалів

Урок №13 з геометрії для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником « Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істр)

Урок № 13.  Розв’язування типових вправ і задач. Самостійна робота №2.

Мета: повторити основні поняття з теми «вертикальні та суміжні кути»; закріпити вміння на побудову кутів та виконувати розрахунки, щодо їх градусної міри; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно вміють виконувати дії на побудову кутів та робити розрахунки, щодо знаходження їх градусної міри

 

Тип уроку: закріплення знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5 - 8. Цікавинки теми. Математична розминка.

Слайд 9-10. Рухлива гра. Фізкультхвилинка

Слайд 11-25. Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 26. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27-28. Завдання підвищеної складності. Проведіть дві прямі, що перетинаються в точці О. Через цю точку проведіть ще одну пряму.

Чи змінилася при цьому кількість пар вертикальних кутів? А суміжних кутів? Як саме? Як зміниться ця кількість, якщо через точку О провести четверту, п’яту пряму.

Слайд 29-30. Завдання для найдопитливіших.

Чи можна градусні міри двох суміжних кутів записати: тільки непарними цифрами; тільки парними цифрами?

Підсумок

Слайд 31. Підсумок уроку.

Рефлексія

Слайд 32. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 33. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні