Каталог матеріалів

Урок №13 для 2 класу з музичного мистецтва за Т. Рублі - Мистецькі настрої. Танцювальне мистецтво. Слухання: И. Штраус «Полька»; П. Чайковський «Полонез»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №13. Танцювальне мистецтво. Слухання: И. Штраус «Полька»; П. Чайковський «Полонез» (з опери «Євгеній Онєгін»). Порівняння музичних творів. Виконання: Н. Май «Казкові сни»

Мета: розкрити значення впливу танцю на настрій людини; познайомити з чеським народним танцем «Полькою»; збагачувати емоційно – естетичний досвід учнів; розвивати вокально – хорові навички, емоційно – почуттєвий досвід учнів, вміння порівнювати прослухані музичні твори; виховувати інтерес до танців різних народів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Бесіда на тему «Чи можна назвати танець «радістю»?».

Слайд4. Танцювальне мистецтво розвиває уяву та відчуття ритму.

Слайд5. Полька – (у перекладі «півкроку») – швидкий чеський народний танець, котрий виконується в парі.

Слайд6. Чеська полька.

Слайд7. Йоган Штраус «Полька».

Слайд8. Петро Чайковський «Полонез».

Слайд9. Вкажіть характер прослуханих музичних творів.

Слайд10. Дай відповіді на питання.

Слайд11. Сюжетний твір – зображення, за якими можна скласти невелику розповідь. Предметні зображення – об’єкти природнього і предметного світу (іграшка, ручка, тварина, дерево і т. д.).

Слайд12. Пригадайте текст пісні. Заспівайте її. Які предметні малюнки можна намалювати до пісні?

Слайд13. Виконання музичного твору - Ходить гарбуз по городу.

Слайд14. Руханка «Полька».

Слайд15. Слухання музичного твору Наталії Май «Казкові сни».

 Слайд16. Розучуємо текст пісні Наталії Май «Казкові сни».

Слайд17. Виконання пісні Наталії Май «Казкові сни».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні