Каталог матеріалів

Урок №127 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [ш], вивчення букв Ш, ш. Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за віршем

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №127. Звук [ш], вивчення букв Ш, ш.

Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за віршем. Диференційований підхід у формуванні вмінь читання.

Мета: ознайомити учнів з друкованою малою буквою ш, навчити друкувати її; удосконалювати вміння робити звуковий аналіз слів; удосконалювати навичку читання, уміння добирати заголовок до тексту; розвивати вміння складати речення й розповіді за малюнками; виховувати спостережливість, інтерес до живої природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-7. Дихальні вправи.

Слайд8. Робота з чистомовкою.

Слайд9. Рухлива вправа для очей.

 

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд10. Абетка-малятко.

Слайд11. Розглянемо зразок букви. Поміркуй, на що вона схожа?

Слайд12. Звук [ ш ].

Слайд13-15. Автоматизація звука [ш] у потішках.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Звуко-буквені зіставлення.

Слайд18. Назвіть слова зі звуком [ш].

Слайд19. Читання складів та слів.

Слайд20. Вправа 1. Розмалюй букви так, як у «Букварі». Намалюй у рамці іншу букву ш.

Слайд21. «Збери» слова–назви намальованих предметів. Поділи на склади слово, у якому дві букви ш.

Слайд22. Роздивися малюнки, впізнайте що зображено на них. Чи в цих словах є звук [ш] ?

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Прочитай вірш тихо, а потім голосно. Який звук повторюється часто?

Слайд25. На шляху Шереха трапляються слова, у яких він «витоптав» букви та склади. Віднови слова, прочитай.

Слайд26. Прочитай твердження і поясни його.

 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні