Каталог матеріалів

Урок №127-128 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Які взаємозв’язки існують у природі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №127-128. Які взаємозв’язки існують у природі? Моя творча праця. Навіщо нам розуміти одне одного? Робота з різними матеріалами. Виготовлення декору «Чудова вівця»

Мета: навчити дітей встановлювати зв’язки в природі, показати залежність між різними ланками природи; розкрити значення природи в житті людей, тварин; розширити світогляд, збагачувати словниковий запас учнів; формувати дбайливе ставлення до навколишнього ставлення світу; уміння бачити красу природи; виховувати спостережливість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Є тварини, які живуть у воді.

Слайд7. Дерево - є житлом для тварин, птахів і комах.

Слайд8. Тварини живляться рослинами.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Комахи запилюють квіткові рослини.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Птахи й звірі поширюють насіння рослин.

Слайд13. А також охороняють рослини від ворогів — ненажерливих комах.

Слайд14. Доповни.

Слайд15. Що тваринам потрібне для життя? Доповни.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Що потрібно для життя корові, а що — конюшині?

Слайд18-19. Хто кому допомагає?

Слайд20. Поміркуй, як тварини можуть поширювати насіння череди в природі.

Слайд21. Відгадай загадку.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Чому про цього птаха кажуть «санітар лісу»?

Слайд24-26. Як пов’язані ці тварини і рослини?

Слайд27. Для роздумів.

Слайд28. Вправа «Інтерв’ю»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні