Каталог матеріалів

Урок №126 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Розв’язування задач за допомогою рівнянь.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 126. Розв’язування задач за допомогою рівнянь.

Мета: закріпити навички розв'язування рівнянь і задач за допомогою рівнянь; розвивати навички усної лічби, вміння аналізувати умову задачі й вибирати ту величину для позначення її змінною, яка приводить до найпростішого рівняння; розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати рівняння і задачі за допомогою рівнянь.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 35 Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1- 2 рівня складності: №1462, 1464, 1466, 1468, 1470, 1472.

Слайд 36. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 37. Завдання.
Одна зі сторін прямокутника на 6 см менша за другу, а його периметр дорівнює 44 см.

 Знайди площу прямокутника.

 Слайд 38. Завдання:

Батько втричі важчий за сина. Знайди, скільки важить батько, якщо він на 52 кг важчий за сина..

Слайд 39. Індивідуальна робота.

Сергій за контрольну роботу отримав на 2 бали більше, ніж Яся. Скільки балів отримав кожен, якщо середнє арифметичне їхніх оцінок дорівнює 9.

Слайд 40-41. Задачі на логіку.  

У першому мішку було вдвічі більше борошна, ніж у другому. Після того як з другого мішка пересипали 5 кг у перший, у другому борошна стало втричі менше, ніж у першому. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?

Підсумок

Слайд 42. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 43. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 44. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні