Каталог матеріалів

Урок №122 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на зведення подібних доданків. Самостійна робота №16.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 122.  Розв’язування вправ і задач на зведення подібних доданків. Самостійна робота №16.

Мета: формування знань про подібні доданки і їх зведення, вмінь у застосуванні цих знань до розв'язування вправ, розвиток обчислювальних навиків, розумової активності; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють зводити подібні доданки раціональних чисел.

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5. Математична розминка «Хто швидше?».

Слайд 6-7. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 8-17 . Робота з підручником. Виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-24. Завдання. Спрости вираз:

1) (-0,7х + 0,6y) ∙ 5 - 3(0,4y - 1,5х - 1) - (2,7х - 8);

2) 2/9 (2,7 −1 1/2 𝑥) - 11/6 (1,8−2/7 𝑥)..

 Слайд 25-26. Завдання. Розв’яжи рівняння:

1) 0,47х - 0,5х + 1,3х = 15,24;

2) 1/9х - 1/12х + 1/4х = 12/3.

Слайд 27-28. Завдання. Накресли розгорнутий кут ABC і проведи промінь ВМ так, щоб градусні міри кутів АВМ і МВС відносились як 11 : 7.

Слайд 29. Завдання для найдопитливіших.

Знайди значення виразу

9а - (За + 2b), якщо За - b = 0,9.

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні