Каталог матеріалів

Урок №122 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Письмо великої букви х. Мовні ігри «Анаграма», «Лабіринт». Списування з друко¬ваного тексту. Розвиток зв’язного мовлення

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №122. Письмо великої букви х. Мовні ігри «Анаграма», «Лабіринт». Списування з друкованого тексту. Розвиток зв’язного мовлення Театралізація казки «Лисичка та журавель».

Мета: ознайомити учнів з великою рукописною буквою Х, навчити писати її; формувати вміння читати й писати склади та слова з буквою х, відновлювати деформовані слова; закріплювати уявлення про слова, протилежні за значенням; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою, списувати надруковані речення; розвивати уміння розповідати за малюнком, про свої спогади та враження; виховувати кмітливість, інтерес до природи, почуття прекрасного.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадай, на що схожа буква Х? Подивіться на зразок написання букви. На що вказують стрілочки? 

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Вправа 5. Пригадай казку «Котигорошко». Розмалюй рослину, з якої виріс Котигорошко. Підпиши перші два малюнки.

Слайд6. Вправа 6. Покажи їжачкові стежку, не треба ходити. Поясни чому? Розмалюй отруйного гриба.

Слайд7. Вправа 7. Утвори нові слова.

Слайд8. Запиши утворені слова.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Вправа 4. Напиши охайно.

Слайд11. Напиши охайно. Письмо елементів букви х та складів з нею.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Напиши охайно. Письмо елементів букви х та складів з нею.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Прочитай та напиши охайно подані речення.

Слайд16. Театралізація казки «Лисичка та журавель».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні