Каталог матеріалів

Урок №121 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Закріплення вивченої букви х. Диференційований підхід у формуванні вмінь читання (с. 22–23). Робота з дитячою книжкою.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №121. Закріплення вивченої букви х. Диференційований підхід у формуванні вмінь читання. Робота з дитячою книжкою. Якими можуть бути персонажі твору? Який ти? Ти — хоробрий. Ти — хоробра.

Мета: ознайомити учнів з великою друкованою буквою Х, навчити друкувати її; закріплювати вміння друкувати вивчені літери, писати слухові диктанти; розвивати навичку читання, уміння добирати заголовок до прочитаного тексту; розвивати вміння розповідати за малюнком і про події з власного життя; розвивати вміння інсценізувати прочитані твори; виховувати турботливе ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-5. Дихальна вправа.

Слайд6. Робота з чистомовкою.

Слайд7. Рухлива вправа для очей.

 

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд8. Пригадай, на що схожа буква Х?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд9. Що тобі відомо про героїв казки «Котигорошко»? Розкажи.

Слайд10. Слухання аудіоказки «Котигорошко».

Слайд11. Інтерактивна вправа.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Утвори нові слова.

Слайд14. Прочитай склади. Знайди слова з цими складами.

Слайд15. Розділи речення на слова, прочитай прислів’я. У прислів’ї є: 4, 5 чи 6 слів? Вибери правильну відповідь.

Слайд16. Поміркуй, які букви нагадують ці предмети?.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-19. Прочитайте оповідання.

Слайд20. Дай відповіді на питання або виконай завдання.

 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні