Каталог матеріалів

Урок №120 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 120. Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

Мета: сформувати і закріпити вміння застосовувати правила множення раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати правила множення раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5. Математична розминка.

Слайд 6-7. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 8-21. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: №1020, 1021, 1022, 1023, 1025.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Завдання.

Для яких значень х дріб 10/(|𝑥|−7) дорівнює 2?

 Слайд 24-25. Завдання. З квадрата, сторона якого дорівнює 10 см, вирізали круг найбільшої площі. Знайди площу цього круга й довжину його кола. На скільки площа квадрата більша за площу круга?

Слайд 26. Завдання. Магазин закуповує квіткові горщики за оптовою ціною 120 грн за штуку й продає з націнкою 20 %. Скільки найбільше таких горщиків можна купити в цьому магазині на 600 грн?

Слайд 27-28.Завдання для найдопитливіших.

Знайдіть третю від кінця цифру в добутку всіх натуральних чисел від 1 до 10.

Підсумок

Слайд 29. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 30. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 31. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні