Каталог матеріалів

Урок №12 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Зимові ритми

«____»___________.20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №12 Зимові ритми

Ритм. Повторення правил користування ножицями.

ХТД: Колективна робота. Створення прикраси у певному ритмі із сніжинок

Мета: ознайомити учнів з поняттям «ритм»; формувати трудові прийоми роботи з ножицями; розвивати дрібну моторику рук; збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності в умовах практичної роботи; виховувати спостережливість, увагу, акуратність.

Очікувані результати: здобувач освіти спостерігає ритми на зображеннях; відтворює емоційні враження різними відомими засобами та способами (рухами, мімікою, лініями, кольорами тощо); бере участь у колективній творчій діяльності. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, ножиці.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Відгадайте загадку.

Слайд4. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Послухайте вірш Галини Малик «Їде грудень на коні».

Слайд6. Розгляньте ілюстрацію із серії «Їде грудень на коні» Ольги Кваші.

Слайд7. Простежте і розкажіть, які елементи чергуються на картині.

Слайд8. Пригадайте, що таке ритм у музиці.

Слайд9. Запам’ятайте.

Слайд10. Розгляньте зображення.

Слайд11. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Ознайомтеся із послідовністю створення сніжинки.

Слайд15. Зробіть сніжинку, використовуючи одну із схем.

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Продемонструйте власні роботи. Разом з друзями створіть зі сніжинок прикрасу у певному ритмі.

Підсумок

Слайд18. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні