Каталог матеріалів

Урок №12 для 2 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Засоби виразності: форма і колір. Техніка роздмухування плям. Створення казкового лісу, роздмухуючи плями

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №12. Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси. Засоби вираз­ності: форма і колір. Техніка роздмухування плям. Створення казкового лісу, роздмухуючи плями (акварель, трубочка для соку)

Мета: ознайомити дітей з такими засобами виразності: форма, колір; вчити малювати у техніці роздмухування плям; розвивати вміння бачити та виявляти виразні асоціації в малюнку за допомогою плям різних за виглядом та розміром (силуетне зображення), правильно організовувати зображення в композицію; виховувати бажання створювати прекрасне в техніці роздмухування плям.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Композитори теж можуть створювати музичні казки. Завдяки звучанню різних інструментів та тембрів вони відтворюють характери героїв

Слайд6. Художники та художниці надають виразності казковому дійству за допомогою цікавих форм і кольорів – теплих, холодних, світлих, темних

Слайд7. Розгляньте картини

Слайд8. Придумайте цікаву історію за сюжетом

Слайд9. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд10-11. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд12. Потренуйтеся утворювати листочок, дерево й квіточку способом роздмухування плям (акварель, трубочка для соку)

Слайд13. Намалюйте казковий ліс, роздмухуючи плями
(акварель, трубочка для соку)

Слайд14. Послідовність малювання казкового лісу, роздмухуючи плями
(акварель, трубочка для соку)

Слайд15. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Дослідіть, які кольори є у твоєму наборі фарб. Поміркуйте, як зробити їх світлішими або темнішими?

Слайд18. Розгляньте дерева, які кольори належать до теплих, які до холодних?

Рефлексія

Слайд19. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні