Каталог матеріалів

Урок №12 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Рухова активність.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №012. Рухова активність.

Мета: ознайомити учнів з перевагами активного способу життя та наслідками малорухливого способу життя; вчити надавати першу долікарську допомогу, звертатись до необхідних служб відповідно до ситуації.

Очікувані результати: учні називають переваги активного способу життя; пояснюють, чому людям потрібно рухатися; вміють надавати першу домедичну допомогу при спортивних травмах; називають принципи чесного змагання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 9. Зворотний зв'язок.

Слайд 10. Знайомимося з розділом.

Слайд 11. § 12. Рухова активність.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. За допомогою мал. 32 назвіть переваги активного способу життя.

Слайд 14. Вправа на знайомство.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео про те, чому людям потрібно рухатися.

Слайд 17. Обговоріть.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. Челендж «Сім днів руху».

Слайд 21. Перейдіть за QR-кодом, завантажте бланк, заповніть його іншими вправами та продовжте челендж на наступний тиждень.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 24. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Робота з підручником.

Слайд 26. За допомогою блок-схеми змоделюйте ситуацію надання першої домедичної допомоги.

Слайд 27. Робота з підручником.

Слайд 28. Прочитайте принципи чесного змагання. Обговоріть.

Слайд 29. Перейдіть за QR-кодом, прочитайте статтю про вчинок іспанського спортсмена й подивіться відео про це. Обговоріть, як ви вчинили б у такій ситуації.

Слайд 30. Заповни бланк «Кінокритика».

Підсумок

Слайд 31-33. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 34. Оцініть свої досягнення.

Слайд 35. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні