Каталог матеріалів

Урок №12 для 3 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Наша слава краса і велич. Укр.народ. пісні у виконанні С. Крушельницької

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №12. Наша слава краса і велич. Українські народні пісні у виконанні С. Крушельницької, пісня М. Облещука та Р. Обшарської «Гімнастика ранкова».

Мета: вчити учнів уважно слухати й споглядати твори мистецтва, виявляти власні враження, шукати зміст, розуміти, яким чином він розкривається, описувати емоційний стан, викликаний почутим і побаченим; розвивати творчі здібності учнів, допомогти їм у музиці відчути велич славетних українців, їх вклад в історію; формувати культуру емоційного сприймання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Українці завжди пам’ятають тих, хто приніс славу нашій рідній країні.

Слайд5. Таким людям встановлюють пам’ятники та зображують на монетах й марках.

Слайд6. Автори Державного гімну України.

Слайд7. Соломія Амвросіївна Крушельницька— українська оперна співачка, педагог. За життя Соломію Крушельницьку визнали найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, звання «Вагнерівська примадонна» XX століття.

Слайд8. Жінка, яка зробила себе сама (відео фрагмент).

Слайд9. Соломія Крушельницька «Ой летіли білі гуси».

Слайд10. Іван Піддубний.

Слайд11. Богдан Керичок (Марш Української Федерації Хортинга) «Спортивний дух».

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Виконайте ритм вірша «соло – усі разом».

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Виконання пісні «Гімнастика ранкова» (М. Облещук та Р. Обшарська).

Слайд16. Відшукай крапки в нотному записі. Поясни, що вони означають.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Хвилинка спілкування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні