Каталог матеріалів

Урок №12 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Бронзовий вік

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України. Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №12. Бронзовий вік

Мета: розкрити характерні риси суспільного розвитку у ранній залізний вік; визначити основні риси господарювання бронзового віку; проаналізувати життя представників ямної культури; розвивати увагу, пам'ять, мислення, вміння аналізувати та робити висновки; удосконалювати навички роботи в парах, малих групах, вміння працювати з текстом підручника; формувати повагу до історичного минулого України.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: називати дати, пов’язані з темою уроку; застосовувати та пояснювати на прикладах поняття та терміни; характеризувати суспільний розвиток та господарство у ранній залізний вік; пояснювати причини виникнення держави.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Фронтальна бесіда

Слайд 5. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8-9. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 10. Робота з підручником. Кероване читання.

Слайд 11. Творче завдання.

Слайд 12. Робота в парах.

Слайд 13. Письмове завдання.

Слайд 14-16. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 17. Робота зі схемою

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Фронтальна бесіда.

Слайд 20-21. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 22-23. Робота з ілюстраціями.

Слайд 24. Мозковий штурм.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

Слайд 26. Робота у групах Дискусія.

Слайд 27. Робота з підручником.

Слайд 28. Асоціативний кущ

Слайд 29. Вправа «Коло ідей»

Слайд 30. Пошукове завдання. Робота в групах

Слайд 31. Вправа «Крісло автора».

Слайд 32. Письмове завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 33. Фронтальне опитування. Гра «Правда – неправда»

Слайд 34. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні