Каталог матеріалів

Урок №12 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Безпека у побуті.

«____»___________20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №012. Безпека у побуті.

Мета: діяти за алгоритмом у небезпечних ситуаціях, використовуючи інформацію, що міститься в тексті інструкції; бути здатним викликати необхідні рятувальні служби, повідомляючи відповідно до ситуації необхідну інформацію; складати пам’ятку про правила безпечної поведінки в побуті; обстежувати безпеку простору у себе дома.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Віднови прислів’я та поясни його значення.

Слайд 10. Вправа «Трибуна думок».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Розглянь серію малюнків українського художника Олександра Шатохіна і придумай назву.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Пожежник Андрій запропонував переглянути мультфільм про поведінку під час пожежі та обговорити, чи правильними були дії його персонажів. Подивись і ти цей мультфільм. Вислови та обґрунтуй свою думку.

Слайд 15. Запам'ятай!

Слайд 16. Перевір, чи знаєш ти, як поводитися під час пожежі. Обери правильні твердження.

Слайд 17. Пригадай правила поводження з електроприладами. Розглянь малюнки Олександра Шатохіна і поясни, про які правила безпеки йдеться.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Змоделюйте свої дії в кожній із ситуацій відповідно до алгоритму “Передбачай — уникай — дій”.

Слайд 20. Пам’ятай!

Слайд 21. Змоделюйте свої дії в кожній із ситуацій відповідно до алгоритму “Передбачай — уникай — дій”.

Слайд 22. Інтерактивна вправа.

Підсумок

Слайд 23. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія. Поділися своїми враженнями від уроку.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні