Каталог матеріалів

Урок №119-120 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 119-120. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота № 9.

Мета: закріпити вміння виконувати додавання й віднімання десяткових дробів та вдосконалювати навички застосування одержаних знань при розв’язуванні вправ та задач прикладного змісту; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати додавання й віднімання десяткових дробів.

Тип уроку: закріплення знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Інтерактивне завдання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-9. Повторення основних понять з теми.

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12-21. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Завдання.Знайдіть значення виразу зручним способом, використовуючи властивості віднімання:

1) (16,382 + 3,591) – 6,382;

2) 12,42 – 7,81 – 2,42.

Слайд 24. Розв’яжіть рівняння:

1) 29,5 – (x + 3,7) = 22,7;

2) (x – 2,71) – 5,82 = 8,11.

Слайд 25. Індивідуальна робота.

У першого учня 130,8 грн, що на 20,9 грн більше, ніж у другого. Третій учень має на 50,7 грн менше, ніж перші двоє разом. Скільки грошей у трьох учнів разом?

Слайд 26. Задачі на логіку.

Постав замість зірочок знаки «+» і «–» так, щоб виконувалася рівність:

1) 1,7 * 0,3 * 1,4 * 0,8 = 2;

2) 4,5 * 5,9 * 2,8 * 2,7 = 4,9.

Підсумок

Слайд 27. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні