Каталог матеріалів

Урок №119 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач . Самостійна робота №15.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 119. Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота №15.

Мета: засвоєння властивостей множення раціональних чисел; сформувати вміння розв’язувати задачі, які передбачають використання цих властивостей; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати основні властивості множення раціональних чисел для розв’язування вправ і задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 19. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Завдання.
Розкрийте дужки:

1) –3(4 + 5m – 6n); 2) –0,2(–14t + z – 25y)..

 Слайд 22. Завдання:

Розкрийте дужки:

(-3,1x + 7,8y – 9,6) ∙ 0,1; 

(0,7x – 0,6y + 0,5z) ∙ (-1,5p).

Слайд 23. Індивідуальна робота.

Запишіть суму двох виразів і спростіть її:

1) –8 – a і a + 23;

2) 1,3 + m і –4 – m;

3) p – m + k і –p + m + k;

4) 3,7 – 2,6 + 4,2 і –12,5 + 2,6 – 4,2.

Слайд 24. Завдання.

Запишіть вираз, значення якого є протилежним до значення даного виразу при будь-якому значенні a:

1) a − 8; 2) a + 8; 3) –a + 8; 4) –a – 8

Слайд 25. Завдання для найдопитливіших. 

Замініть даний вираз рівним йому числовим виразом, який не містить знака модуля:

1) |𝜋 − 3,14|; 3) |3,142 − 𝜋|;

2) |3 - 𝜋 |; 4) |𝜋 − 3,15|.

Підсумок

Слайд 26. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 27-28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні