Каталог матеріалів

Урок №119 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Підсумковий урок

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).

Урок № 119. Підсумковий урок.

 

Мета: закріпити знання з вивчених тем; узагальнити і систематизувати знання учнів про тексти, речення та їхню будову; формувати вміння та навички виконувати звуковий аналіз слів; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати бажання вчитися.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми та мети уроку.

Слайд 4. Словникова робота.

Слайд 5. Хвилинка-цікавинка. Перегляд відео «Національний Сорочинський ярмарок».

Слайд 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8-9. Завдання 1. Гра «Ланцюжок» (2 бали).

Слайд 10-11. Завдання 2. Малюнковий самодиктант (2 бали). Запишіть словникові слова - іменники, добираючи до них прикметники.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Завдання 3. Гра «Склади прислів'я». Робота в групах. Склади прислів'я, поясни їх значення, запиши у зошит прислів'я, що сподобалося (2 бали).

Слайд 14-15. Завдання 4. Вправа «Знайди речення». Робота в парах (2 бали). Визнач межі речень. Постав розділові знаки. Спиши.

Слайд 16-18. Послухайте казку Наталі Гуркіної про борсучка і його друзів.

Слайд 19. Завдання 5. Робота в парах (2 бали). Розглянь малюнок. Розкажіть, який настрій у борсучка, пофантазуйте і складіть невеличку розповідь про нього, використовуючи слова «сумний» – «веселий», «самотній» – «друг».

Слайд 20-21. Завдання 6. Робота в парах (2 бали). Прочитайте, визначте типи текстів (розповідь чи опис). Запишіть текст-розповідь у зошит.

Слайд 22. Рухлива вправа.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 23. Вправа «Мікрофон».

Слайд 24. Підрахунок балів. Отримання подарунків за отримані бали-гривні.

Домашнє завдання.

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні