Каталог матеріалів

Урок №119-120 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Хто такі риби?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №119-120. Хто такі риби? Моя творча праця. Чи правда, що бджілки не кусають добрих людей? Виготовлення рельєфної аплікації з пластиліну «Бджілка-трудівниця»

Мета: поглибити знання учнів про риб, ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; формувати науковий світогляд; розвивати спостережливість, уміння логічно мислити, робити висновки, пам’ять; виховувати зацікавленість предметом, бережливе ставлення до природи, самостійність, дисциплінованість, любов до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд7. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд8. Відгадай загадку.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Морська риба. Оселедець.

Слайд14. Морська риба. Скат.

Слайд15. Морська риба. Скумбрія.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Річкова риба. Карась

Слайд19. Річкова риба. Червоноперка.

Слайд20. Річкова риба. Окунь.

Слайд21. Річкова риба. Короп.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Будова риби.

Слайд24. Довідничок.

Слайд25. Поміркуймо.

Слайд26. Упізнай риб. Які живуть у морі, а які в ставку, озері чи в річці?

Слайд27. Чого не вистачає рибці?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні