Каталог матеріалів

Урок №117-118 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота № 15

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 117-118. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №15. Тематична контрольна (діагностувальна) робота №8.

Мета: узагальнення і систематизація знань та вмінь з теми множення та ділення раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вміють застосовувати властивості множення та ділення до раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 12. Повторення. Теоретичний матеріал.

Слайд 13-14. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-30. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня. Самостійна робота.

Слайд 31. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 32-33. Завдання.

Розв’яжіть рівняння:

1) x : (x – 2,6) = 0;                        3) (x – 3)(4 – x) : (x – 5) = 0;

2) |x – 23|· (x + 12,7) : x = 0;     4) (x + 0,4) · x : (0,1 – x) = 0.

Слайд 34. Завдання.  Знайдіть частку, якщо ділене є добутком усіх цілих чисел від –12 до 45, а дільник — добутком усіх парних двоцифрових чисел.

Слайд 35.Завдання для найдопитливіших.

Знайдіть частку, якщо ділене є добутком усіх цілих чисел від 5 до 55, а дільник — добутком чисел, протилежних до них.

Підсумок

Слайд 36- 37. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 38. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 39. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні