Каталог матеріалів

Урок №117 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Знаходження невідомого діленого. Обчислення значень буквених виразів

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №117. Знаходження невідомого діленого. Обчислення значень буквених виразів. Розв’язування задач.

Мета: сформувати в учнів уміння знаходити невідоме ділене, обчислювати значення буквених виразів та застосовувати ці знання при розв’язуванні задач; розвивати логічне мислення, математичну грамотність та навички роботи з виразами і рівняннями; виховувати самостійність, наполегливість та інтерес до вивчення математики.

Очікувані результати:

  • розуміють залежність між діленим, дільником і часткою;
  • вміють знаходити невідоме ділене за відомими компонентами дії ділення;
  • правильно обчислюють значення буквених виразів, підставляють конкретні значення змінних;
  • розв’язують задачі, що містять дії з невідомими числами;
  • застосовують набуті знання у практичних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-8. Усний рахунок.

Слайд 9-10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Виконуємо завдання.

Слайд 17. Виконуємо завдання.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Робота над таблицею.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 24. Виконуємо завдання.

Слайд 25. Виконуємо завдання.

Слайд 26. Робота над виразом.

Слайд 27. Робота над задачею.

Слайд 28. Робота над задачею.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Чарівний кубик».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні