Каталог матеріалів

Урок №115 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Робота з узагальненою таблицею множення. Відновлення рівностей.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №115. Робота з узагальненою таблицею множення. Відновлення рівностей. Розв’язування задач.

Мета: актуалізувати знання учнів про компоненти ділення; сформувати вміння працювати з таблицею Піфагора; вдосконалити вміння розв’язувати задачі на множення; формувати культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Очікувані результати:

  • знають і застосовують компоненти ділення;
  • вміють працювати з таблицею Піфагора;
  • аналізують умову задачі та знаходять шляхи її розв’язання;
  • розв’язують задачі, порівнюють їх і роблять висновки;
  • демонструють уважність, акуратність, логічне мислення та математичну грамотність.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усне опитування з LEGO. Порівняй вирази.

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Виконуємо завдання.

Слайд 17. Обчислюємо.

Слайд 18. Обчислюємо.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Робота над задачею.

Слайд 24. Робота над задачею.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Зірковий подіум».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні