Каталог матеріалів

Урок №113 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Закріплення вміння вимовляти звук [й], вивчення букв Й, й. Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) М. Д. Захарійчук.

Урок №113. Закріплення вміння вимовляти звук [й], вивчення букв Й, й. Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи зі словами-назвами предметів.

Мета: ознайомити учнів з друкованою малою буквою й, навчити друкувати її; удосконалювати вміння робити звуковий аналіз слів; формувати навичку читання, уявлення про слова, протилежні за значенням, уміння добирати заголовок до тексту; розвивати вміння складати речення й розповіді за малюнками; виховувати спостережливість, увагу до значення слів, інтерес до дитячих розваг.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-9. Гра «Створєюмо настрій».

Слайд10-17. Фонетичні загадки.

Слайд18. Робота зі скоромовкою.

Слайд19. Рухлива вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд20. Абетка-малятко.

Слайд21. Розглянемо зразок букви. Поміркуй, на що вона схожа?.

Слайд22. Звук [ й ].

Слайд23. Виділення звука [ч] з мовного потоку. Відгадайте загадку. Який перший звук у слові-відгадці? .

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Звуко-буквені зіставлення.

Слайд26. Назвіть слова зі звуком [й].

Слайд27. Читання складів та слів.

Слайд28. Вправа 1. Розмалюй букви так, як у «Букварі». Намалюй у рамці іншу букву й.

Слайд29. Прочитайте виразно вірш.

Слайд30. Дай відповіді на питання.

Слайд31. Фізкультхвилинка.

Слайд32. Роздивися малюнки, впізнайте що зображено на них. Чи в цих словах є звук [й] ?

Слайд33. Робота в парах. Викладіть звукові схеми вгаданих слів.

Слайд34. Вибери страви, у назвах яких є й.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні