Каталог матеріалів

Урок №111 з української мови для 1 класу за Н.М. Кравцовою - Письмо малої букви й. Написання слів із вивченими буквами.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 4-х частинах) Підручник: Н.М. Кравцова, О.Д. Придаток

 

Урок №111. Письмо малої букви й. Написання слів із вивченими буквами.

Очікувані результати: учні правильно пишуть малу букву й, слова з нею; складають і записувати слова з вивчених букв; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

учити писати малу букву й, слова з нею; складати і записувати слова з вивчених букв;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7.  Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8-9.  Вправа «Пригадай!».

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 10.  Виділення слів зі звуком [й] з вірша.

Слайд 11.  Гімнастика для очей. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій»

Слайд 12.  Побудуйте звукову схему слова.

Слайд 13.  Гра «Відгадай слово».

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 14.  Діти розглядають малюнки. Наводять зображення предмета, у назві якого третій звук м’який.

Слайд 15.  Пальчикова гімнастика.

Слайд 16. Порівняння рукописної малої букви і з друкованою.

Слайд 17. Написання букви.

Слайд 18. Вправа для очей.

Слайд 19. Напиши за зразком. Обведи буквосполучення, написані найкраще.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 21. Склади слова, перестрибуючи через букву, запиши їх.

Слайд 22. Списування з друкованого шрифту.

Слайд 23. Спишіть слова, у яких останній звук — м’який приголосний. (Соловей, змій, іній, рій.)

Слайд 24. Буквений диктант.

Слайд 25.  Гра «Буквена математика».

Слайд 26.  Online завдання.

Слайд 27. Оціни свою роботу, позначивши відповідну крапельку

Самооцінювання «Задзеркалля»».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні