Каталог матеріалів

Урок №110-111 для 6 класу з математики за О. Істер - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 110-111. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота №7.

Мета: узагальнити і систематизувати знання і вміння з теми; закріпити навички застосування правил додавання і віднімання раціональних чисел; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють віднімати раціональні числа.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-19. Повторення теоретичного матеріалу.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 20-21. Рухлива вправа.

Слайд 22 - 31. Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота

Слайд 32. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 33. Завдання.
Розв’яжіть рівняння:

1) | x | + 3 = 8;

2) | x | – 1,3 = 1,2;

3) | x | – 0,8 = -0,1.

 Слайд 34-35. Завдання:

Григорій та Ольга можуть разом наліпити певну кількість вареників за 12/3 год. На скільки більше часу потрібно для цього Григорію, ніж Ользі, якщо Григорій може наліпити потрібну кількість вареників за 33/4 год?

Слайд 36. Індивідуальна робота.

За час, потрібний бабусі, щоб зв’язати 6 шкарпеток, Іринка встигає зв’язати 2/3 шкарпетки. Скільки шкарпеток устигне зв’язати бабуся за час, потрібний Іринці, щоб зв’язати одну шкарпетку.

Слайд 37-38. Задачі на логіку.

У чемпіонаті України з футболу у вищій лізі беруть участь 16 команд. Доведіть, що в будь-який момент чемпіонату є дві команди, які зіграли однакову кількість матчів. (Команди, які не зіграли жодного матчу, вважають такими, що зіграли однакову кількість матчів.)

Підсумок

Слайд 40. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 41. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 42. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні