Каталог матеріалів

Урок №11 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Соціальна небезпека інфекційних захворювань

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 11. Соціальна небезпека інфекційних захворювань.

Мета: знати, як заходи громадського здоров’я допомагають у боротьбі з інфекційними захворюваннями; розмірковувати над питанням,
що потрібно робити, що вберегти себе від інфекційних хвороб; розрізняти, що таке «епідемія» і « пандемія»; знають пандемії, які на протязі історичного розвитку зазнало людство.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «епідемія», «пандемія», «дискримінація»; знає хто такий лікар – інфекціоніст; знає що потрібно робити для збереження власного здоров¢я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Як заходи громадського здоров’я допомагають у боротьбі

з інфекційними захворюваннями?

Слайд 5-6. Словникова робота.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-11. Як заходи громадського здоров’я допомагають у боротьбі

з інфекційними захворюваннями?

Слайд 12. Переглянь відео про те, як виникають пандемії.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14-15. В день учнівського самоврядування урок “Здоров’я, безпека та добробут” в 6-А класі проводила медична працівниця школи.

Слайд 16. А що знаєш ти про інфекційні захворювання? Доповни відповіді учнів та учениць.

Слайд 17. Словникова робота.

Слайд 18-19. Сергій запропонував пограти в гру “Світлофор” і роздав усім кружечки зеленого й червоного кольорів. Правила гри такі: якщо

вказана дія допомагає вберегтися від інфекційних захворювань,

треба показати зелений кружечок, а якщо ні — червоний.

Слайд 20. Медична працівниця пані Галина зауважила, що вберегтися від

інфекційних захворювань допомагають прості дії. Розгляньте

плакат і обговоріть їх.

Слайд 21. Збережи.

Слайд 22. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-25. Шестикласники й шестикласниці скористалися можливістю поспілкуватися з випускниками і засипали Уляну та Сергія запитаннями. Відтвори їх за відповідями.

Слайд 26. Як заходи громадського здоров’я допомагають у боротьбі

з інфекційними захворюваннями?

Слайд 27. Словникова робота.

Слайд 28. Прочитай комікс. Як може проявлятися дискримінація в учнівському колективі?

Слайд 29-30.Словникова робота.

Підсумок

Слайд 31. Розглянь фотографію і запропонуй інші способи дотримання соціальної дистанції.
Слайд 32. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 33. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні